Herb Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum
Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka

 

Jacek Szyke

 

List od ks. Jacka Szykego

  

Warszawa, 8.02.2016

Jacek Szyke

Asnykowiec

Matura 1956

Prezes Stowarzyszenia Wychowanków

Gimnazjum i Liceum im. A. Asnyka

 

Szanowny Panie Prezesie – Drogi Adamie

 

Dziękuję za otrzymany film z Koncertu Asnykowskiej Grupy Artystyczno-Towarzyskiej AGAT, odbytego w grudniu 2015 roku, z okazji 25-lecia powołania Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. A. Asnyka w Kaliszu (w którym, niestety, nie mogłem osobiście uczestniczyć).

Jestem pod wrażeniem poziomu artystycznego oraz pasji twórców i wykonawców Koncertu. Gratuluję Koleżankom i Kolegom aktywności, zaangażowania i społecznej działalności. Jestem dumny z tego że też jestem Asnykowcem, a nieusatysfakcjonowany że nie mogę aktywnie uczestniczyć w codziennej działalności.

Podziwiam Waszą pracę, determinację działania i umiejętności organizatorskie, pozwalające na konsolidację środowiska i wypracowanie znaczącej pozycji w życiu kulturalno-społecznym najstarszego grodu w Polsce.

Serdecznie gratuluję. Życzę Koleżankom i Kolegom Asnykowcom dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz środowiska oraz wiele szczęścia, zdrowia i pomyślności dla Was i Waszych najbliższych.

 

Jacek Szyke